„Śpiewająca z wilczkami” dofinansowana w 2. edycji OFF Polska

Dotarła do nas wspaniała wiadomość!!! W 2. edycji programu OFF Polska otrzymaliśmy dofinansowanie  w wysokości 82 500 zł na realizację spektaklu „Śpiewająca z wilczkami” w reż. Anety Adamskiej – Szukały.
Złożono ponad 120 wniosków, a nasz teatr znalazł się się wśród 24 beneficjentów. W gronie finalistów znalazły się projekty spektakli kierowane zarówno do najmłodszej, jak i do dorosłej publiczności, teatry lalkowe, teatry tańca i angażujące lokalnie.
Celem programu OFF Polska jest produkcja i eksploatacja spektakli teatru niezależnego i offowego. Dofinansowania projektów umożliwiają poszukiwania twórcze i realizację autorskich projektów artystycznych. Wspierają też profesjonalizację teatrów niezależnych i offowych w obszarze produkcji, dokumentacji i promocji spektakli oraz otwieranie ich na wyzwania związane z dotarciem do widza i poszerzania grona odbiorców.

Dzięki temu wsparciu już  jesienią tego roku pokażemy Wam wyjątkową produkcję o Helenie Wilczek z Rakszawy i słynnej kapeli Wilczków.

Program OFF Polska jest realizowany przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego w Warszawie
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

dowiedz się więcej

zobacz więcej